Hakkımızda

Hoş geldin eniyi.blog ziyaretçisi,

eniyi.blog web sitesi 2022 yılında, internette özellikle alışveriş yapmak isteyenler için en iyi tavsiyeleri sunmak amacıyla oluşturulmuş bir içerik sitesidir. Bu sitede çeşitli ürünler, siteler, markalar veya film/dizi gibi konularda araştırmalar yaparak kendimize göre en iyisi olduğunu düşündüğümüz sıralamaları yaparız.

Eniyi.blog sitesinin kurucusu Erdem Atay’dır. Bu sosyal içerik platformunun web sitesinde birçok içerik yer alırken, sosyal medya kanallarında da tavsiyeler sunulmaya devam edilmektedir.

Web sitemizde bulunan içerikleri hazırlayan editor ekibimiz, alışveriş sitelerinde kullanıcıların yorumlarını detaylıca inceler, forumlardaki tartışmalara katılır, gerekirse ürünü sipariş edip test eder ve buna göre bir liste oluşturur. Ancak yine de ürünlerin bize göre en iyisi olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca ekibimiz ürün veya markalarla ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Eniyi.blog sitesi İstanbul, Türkiye’de kurulmuştur. Merkez ofis Kadıköy’de bulunmaktadır. Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gizlilik politikası sayfamızdan sitemizin kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını inceleyebilirsiniz.

İçeriklerle ilgili herhangi bir sorunuz, şikayetiniz veya talebiniz var ise: iletisim@eniyi.blog adresine mail atabilirsiniz.

Künye

Erdem Atay (Kurucu)

Erdem, sitenin kurucusu ve alt yapı sağlayıcısıdır. Sitenin amacını ve planlamasını belirler.

Hakan Akar (Editor)

Hakan, eniyi.blog web sitesine girilen bütün içerikleri kontrol eder ve içerik planından sorumludur. 5 yıldan fazladır içerik sektöründedir ve İngiliz Dili Edebiyatı mezunudur.

İrem Sayan (Yazar)

İrem, içerik üreticisidir. Eniyi.blog sitesi için çeşitli konularda araştırmalar yaparak ziyaretçilere en iyi bilgileri sunmayı amaçlar. 1 yıldan fazla süre deneyimi bulunmaktadır.

Reklam ve İş Birliği

reklam@eniyi.blog

Poyraz Hukuk Bürosu
Av. Poyraz Metekol – av.poyrazmetekol@gmail.com