En İyi Akıllı Saat

En İyi Akıllı Saat Markaları ve Listesi

SıraAkıllı SaatEditör Puanı
1Apple Watch Ultra Akıllı Saat10/10
2Xiaomi Watch S1 Akıllı Saat10/10
3Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat 10/10
4Huawei Watch GT3 Pro Akıllı Saat 10/9.9
5Alcatel Akıllı Saat10/9.9
6Realme Watch S Akıllı Saat10/9.8
7Haylou Solar LS05 Akıllı Saat10/9.8
8General Mobile Akıllı Saat10/9.7
9Slazenger Tiger Akıllı Saat10/9.7
10Ferro Akıllı Saat10/9.7

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri

Apple Watch Ultra Akıllı Saat

Apple Watch Ultra Akıllı Saat; tam anlamıyla yok yok denebilecek özelliklere sahip, alanında en başarılı ve kullacılar tarafından tavsiye edilen bir akıllı saattir. İlk dikkat çeken özelliği 36 saatlik pil ömrüdür. Akıllı saatimi her yerde kullanmak istiyorum, her koşula uyum sağlasın diyorsanız; Apple Watch Ultra Akıllı Saat tam size göre bir akıllı saattir. Çünkü; 100 metre suya dayanıklı, aşınmaya karşı özel üretilen 49 mm titanyum kasaya sahip, güneşin en tepede olduğu saatte dahi parlama yapmadan kullanılabilen ekran özellikli bir akıllı cihazdır.

Egzersiz, yürüyüş ya da koşu yaparken sizin adımlarınızı, kalp ritminizi ve diğer tüm fonksiyonlarınızı takip eden ve kaydeden Apple Watch Ultra Akıllı Saat, aynı zamanda açık havada yaptığınız yürüyüşlerde Pusula Ara Noktaları özelliği sayesinde geçtiğiniz yolları kaydedebilir, geri dönerken akıllı saatiniz yardımıyla aynı yerlerden geçebilirsiniz. Dağa, ağaca tırmanma esnasında da zarar görmemesi için özel olarak üretilen ve son derece dayanıklı kayışlara da sahiptir.

Apple Watch Ultra Akıllı Saatin en önemli ve aslında en dikkat çekici özelliği; ciddi trafik kazalarını ve düşmeleri algılaması ve hareketsiz kaldığınızda sizi otomatik olarak acil servis hizmetine bağlıyor ve böylece o anki acıyla yapamayacağınız işlemi yapmış olup hayatınızı kurtarıyor. Ayrıca acil durumlarda düğmesine basılı tuttuğunuzda 180 metre menzilden duyulabilecek bir siren sesi çalıyor ve böylece zor durumda olduğunuzu etrafa siren sesi göndererek haber etmiş oluyorsunuz. Aramaları ve mesajları da telefona ihtiyaç duymadan yanıtlamaya imkan veren Apple Watch Ultra Akıllı Saat, son derece kullanışlı ve teknoloji harikası bir üründür.

Xiaomi Watch S1 Akıllı Saat

Xiaomi Watch S1 Akıllı Saat; pil ömrü full şarjdan sonra tam 12 gün süren ve kullanıcısına bu anlamda büyük kolaylık sağlayan, kolunuzda çok şık duran bir akıllı saattir. Önemli toplantılarda ya da şık olmanız gereken davetlerde size daha da şıklık kazandıracak bir görüntüye ve deri kayışa sahiptir.

Xiaomi Watch S1 Akıllı Saat; 24 saat boyunca sizin kalp atış hızınızı ve oksijen seviyenizi ölçerek takip altında tutar ve kaydeder. Egzersiz yaparken, yürüyüş ya da koşu esnasında size en doğru yönlendirmeyi yapar. Ayrıca yaptığınız sporu kaydeder ve ne kadar verimli geçip geçmediğini değerlendirir. 50 metreye kadar su geçirmez özelliği bulunduğundan dolayı denizde ya da havuzda yüzerken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca 50 metreye kadar olan dalışlarda da akıllı cihazınızı kolunuzdan çıkarmanız gerekmeyecektir.

Xiaomi Watch S1 Akıllı Saat; zedelenmelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, güneş ışığında dahi parlama yapmayan safir camdan üretilmiştir. Böylece daha uzun ömürlü kullanımı vaadeden Xiaomi Watch S1 Akıllı Saat, her anlamda sizin hayatınızı kolaylaştıracak bir akıllı saattir.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat; Samsung Türkiye garantili, hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği bir tasarıma sahip olan bir akıllı saattir. Hem ios hem de android işletim sistemlerine uyumlu olduğundan dolayı birçok telefon modelinde rahatlıkla kullanabilir ve tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Mikrofon ve hoparlör özelliği sayesinde, telefonunuza gelen aramaları akıllı saatinizden cevaplayabilir ve konuşmanızı yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat; titanyum mekanizma ve safir cam özelliği sayesinde ekstra dayanıklıdır. Toza, darbelere ve çizilip zedelenmelere karşı koruma sağlar böylece akıllı cihazın kullanım ömrü artmış olur. Ergonomik tasarıma sahip olan Samsung akıllı saat, kola uyumludur ve hafif olduğundan dolayı kullanıcısını rahatsız etmez.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saatin en önemli özelliklerinden birisi Geri İzleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde bisikletle ya da yürüyüşle katettiğiniz rotayı sizin için kaydeder ve aynı yerden dönmek istediğinizde sizi sesli ya da titreşimli uyararak aynı yoldan geçip başlangıç noktanıza ulaştırır. Özellikle orman yürüyüşlerinde kaybolmamak adına harika bir özelliktir. 24 saat boyunca kalp atış hızınızı ve oksijen seviyenizi de ölçüp kayı altına alan Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat, kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Huawei Watch GT3 Pro Akıllı Saat 

Huawei Watch GT3 Pro Akıllı Saat; Huawei Türkiye garanti kapsamında olan ve spor görünümüyle spor şıklığı yakalamak isteyenlerin tercih edeceği bir akıllı saattir. Tüm işletim sistemlerine, ios – adroid vs, uyumlu olduğundan dolayı hemen hemen birçok telefonla birlikte kulanılabilir. Kalp atış hızınızı, oksijen seviyenizi, adımlarınızı takip edip kaydettiği gibi aynı zamanda kalbinizin atışında bir anormallik tespit ederse, size bildirim göndererek uyarıda bulunur. Aynı zamanda nefes egzersizi, stres seviyesi ölçümleriyle de hayatınıza kolaylık sağlar.

Huawei Watch GT3 Pro Akıllı Saat; su geçirmez özelliği ve dayanıklı yapısı sayesinde istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Çizilmeye ve zedelenmeye karşı özel olarak üretilen camı sayesinde daha dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Yazılımında birçok egzersiz programı barındıran Huawei Watch GT3 Pro Akıllı Saat, sizin için en doğru egzersizi tespit edip yönlendirme yaparak egzersizinize katkıda bulunmaktadır.

Alcatel Akıllı Saat

Alcatel Akıllı Saat; hem adroid hem de ios işletim sistemine uyumlu olduğundan dolayı her telefonla kullanılabilen, sade ve şık tasarımıyla öne çıkan bir akıllı saattir. Uzun pil ömrü sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlayan Alcatel Akıllı Saat, sesli mesaj, fotoğraf, emoji ve SMS gönderme gibi özelliklere sahiptir. Böylece telefonunuzu cebinizden çıkartmadan istediğiniz her yerde sevdiklerinizle iletişimde kalabilir, telefonunuza gelen tüm bildirimleri takip edebilirsiniz.

Alcatel Akıllı Saat; spor yaparken en büyük destekçiniz ve egzersizlerinizi takip etmek için en iyi rotanız olacaktır. Siz spor yaparken büyük ekranda kalp atış hızınızı gösterir ve bir anormallik olduğunda anında anlarsınız. Ayrıca yürüme ve koşu gibi egzersizlerde kaç kilometre yol katettiğinizi de sayarak kayıt altına almaktadır. Şık ve ergonomik yapısı sayesinde kolunuzla uyum sağlar ve ağırlık yapmaz.

Alcatel Akıllı Saat; hatırlatıcı özelliği sayesinde doktor randevularınızı, ilaç saatlerinizi ya da önemli randevularınızı size hatırlatır.

Realme Watch S Akıllı Saat, (Oppo Realme Türkiye Garantili)

Realme Watch S Akıllı Saat; ergonomik ve şık yapısıyla hem kolunuza uyum sağlayıp ağırlık yapmayacak hem de şıklığınıza daha da şıklık kazandıracak bir akıllı saattir. Oppo Türkiye garanti kapsamında olup herhangi bir arızasında garantiye bildirerek sorunsuz şekilde tamirini yaptırabilirsiniz. Uzun pil ömrü sayesinde sürekli şarj etmeniz gerekmeyen akıllı saatinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Zedelenmelere karşı özel olarak üretilen cam yüzeyi sayesinde, herhangi bir darbe ya da çizilme ihtimaline karşı ekstra dayanıklılığı bulunmaktadır.

Realme Watch S Akıllı Saat; spor yaparken en büyük yardımcınız olmaktadır. Kalp atış hızınızı vücudun oksijen seviyesini ve katedilen yolun kaç kilometre olduğunu gösterir ve kayıt altında tutar. Böylece egzersiz takviminizdeki gelişmeleri çok daha rahat kontrol edebilirsiniz. Uyku kontrolü de yapan Realme Watch S Akıllı Saat, uyku düzenini korumak ya da uyku düzeni kazanmak isteyen kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir.

Haylou Solar LS05 Akıllı Saat

Haylou Solar Akıllı Saat; birçok kişi tarafından kullanılan ve tercih edilen, tam bir fiyat-performans ürünü olan bir akıllı saattir. Kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı birçok insanın tercihi olan Haylou Solar Akıllı Saat, özellikle sporla ilgilenen ya da hayatında sporu hep var etmeye çalışan insanlar için idealdir. Çünkü; toplamda 12 spor moduna sahiptir ve sizin için en doğru egzersizleri gösterip forma girmenizi hızlandırır.

Haylou Solar Akıllı Saat; en çok 30 güne varan pil ömrü ile dikkat çekmektedir. Pil ömrünün bu denli uzun olması kullanıcılar tarafından çok beğenilmekte ve ilk tercih sebebi olmaktadır. Fiyatına göre alanında en iyilerden olan bu akıllı cihaz sayesinde telefonunuza gelen tüm bildirimleri takip edebilirsiniz.

General Mobile Watch Akıllı Saat

General Mobile Watch Akıllı Saat; tek seferlik şarj dolumu ile en az 10 günlük kullanım imkanı sağlayan, sade ve şık görüntüsüyle her yerde kullanmaya elverişli bir akıllı saattir. Şarj süresinin uzun olması, kullanıcı açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

General Mobile Watch Akıllı Saat; içerisinde iç ve dış mekan olmak üzere toplamda 12 farklı spor modu bulundurur. Bu modlar sayesinde daha bilinçli spor yapabilir ve yaptığınız aktiviteleri kayıt altına alabilirsiniz. Böylece diğer egzersizlerde ne kadar ilerleme kaydettiğinizi takip edebilirsiniz.

General Mobile Watch Akıllı Saat; kalp atış hızınızı, oksijen seviyenizi ve vücudunuzun stres seviyesi 24 saat boyunca ölçer, takip eder ve kayıt altına alır. Eğer bir anormallik varsa ve doktora görünmeniz gerekirse bu kayıtlardan takip ederek gereken önlemi almanızı sağlar.

Slazenger Tiger Akıllı Saat

Slazenger Tiger Akıllı Saat; su geçirmez özellikte, uzun pil ömrü olan ve yenilikçi bir akıllı saattir. Uzun pil ömrü kullanıcılarına kolaylık sağlarken aynı zamanda ürünün de kullanım ömrünü uzatmaktadır. Slazenger Tiger Akıllı Saat; ergonomik yapıda olup şık bir görünüme sahiptir. Dilediğiniz her yerde ve mekanda rahatça kullanabilirsiniz.

Slazenger Tiger Akıllı Saat; 24 saat boyunca kullanıcısının nabzını, kalp atış hızını ve oksijen seviyesini ölçüp kayıt altına aldığı gibi, içinde bulundurduğu spor modu sayesinde kişiye uygun spor programı hazırlayarak egzersizine yardımcı olmaktadır.

Ferro Akıllı Kol Saati

Ferro Akıllı Kol Saati; büyük ekranıyla ve şık görüntüsüyle dikkat çeken ve kullanıcıların tercihi olan bir akıllı saattir. Bu akıllı cihaz sayesinde gelen aramaları kabul ya da reddedebilir, mesajları okuyabilirsiniz. Telefon rehberinde gezinme imkanı da veren bu akıllı saat aynı zamanda müzik çalar olarak da kullanılabilmektedir.

Ferro Akıllı Kol Saati, yazılımında bulunan 5 farklı spor modu sayesinde kullanıcısına egzersizlerinde yardımcı olur ve aynı zamanda egzersiz geçmişini; kalp atış hızını, kalori hesabını ve sağlıkla ilgili tüm detayları takip edip kayıt altında tutar. Kullananların memnun olduğu ve önerdiği Ferro Akıllı Kol Saati, fiyat-performans açısından oldukça başarılı bir akıllı saattir.

Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir ?

  • Cep telefonunuzun işletim sistemiyle uyumuna,
  • Şarj dolum süresine,
  • Akıllı saatin şarjının ne kadar süre dayandığına,
  • Ekran özelliklerine,
  • Uygulama ve fonksiyon çeşitliliğine,
  • Saklama kapasitesine,
  • Hızına,
  • Kullanım kolaylığına,
  • Kolunuzla uyumuna dikkat etmek gerekir.

Akıllı Saatlerin Ömrü Ne Kadardır ?

Akıllı saatler, doğru kullanıldığı zaman uzun seneler boyunca kullanılabilir. Tabii burada akıllı saatinizin markası, teknik özellikleri ve kalitesi de çok önemlidir. Kaliteli ve teknik anlamda iyi olan bir akıllı saatler uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Burada sizin de kullanım şekliniz ve akıllı saate vermiş olduğunuz özenin de etkisi bulunmaktadır.

Akıllı Saat Kullanırken Telefon Gerekli mi , Şart mı ?

Akıllı saatlerin bazı modelleri sim kartlı olup bu cihazları kullanmak için herhangi bir telefona ihtiyaç duyulmamaktadır. Sim kartını tanımladıktan sonra internet kullanımı, telefonlardaki gibi aboneliğe tabii olmaktadır. Bu sebeple akıllı saatinizin sim kart özelliği varsa, senkronize etmek için farklı bir cihaza ihtiyaç duymazsınız.

En iyi çocuk akıllı saati sayfamızı da ziyaret etmeyi unutmayın!

Yorum yapın