En İyi Anne Bebek Çantası

Anne bebek çantası, bebeğe ait tüm eşyaların konulduğu, gezmelerde ya da yolculuklarda her annenin yanında muhakkak bulunması gereken çok önemli bir eşyadır. Bebeklerin ya da küçük çocukların dışarıda her an neye ihtiyacının olacağı belli olmamaktadır bu sebeple anneler bebeğine ait ve ihtiyacı olacağını düşündüğü her şeyi yanlarına almak isterler. Sizler için en iyi anne bebek çanta tavsiyelerini bu yazımızda derledik.

En İyi Anne Bebek Çantası Tavsiyeleri

SıraÇantaPuan
1Skip Hop Bebek Bakım Çantası10/10
2Kraft Diamond Bebek Bakım Sırt Çantası9.8/10
3Kraft Luna Bebek Bakım Sırt Çantası9.8/10
4Baby&Mom Gökkuşağı Anne Bebek Bakım Çantası9.7/10
5Chicco Bebeğimin Bakım Seti + Sırt Çantası9.6/10
6U.S.F Lüx Fonksiyonel Anne Bebek Bakım Sırt Çantası9.9/10
7Pierre Cardin Bebek Çantası9.5/10
8Weego All Star Bebek Bakım Çantası9.5/10
9Lequeen Bebek Çantası9.5/10
10Land Bebek Bakım Çantası9.4/10

En İyi Anne Bebek Çantası

Bebeğiyle birlikte dışarıya çıkan her anne ve babanın yanında bulundurması gereken anne bebek çantası, bebeğin tüm ihtiyaçlarının konulduğu ve hayatı kolaylaştıran bir eşyadır. Ayrıca anne ya da babanın şahsi eşyaları; cüzdan, telefon, anahtar, telefon vs, gibi eşyalarının da konulabildiği ve ekstra çanta taşımaktan kurtaran en iyi anne bebek çanta modellerini sizin için listeledik.

Skip Hop Bebek Bakım Çantası

Skip Hop Bebek Bakım Çantası

Skip Hop Bebek Bakım Çantası, geniş iç hacmi ve bolca fermuarlı cebi sayesinde pratik bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca çantanın her iki yanında bulunan bölmeleri sayesinde biberon, su şişesi gibi eşyalarınızı da rahat taşımanızda kolaylık sağlamaktadır. Çantanın dış görünüşü hem kadının hem de erkeğin kullanabileceği şekilde olduğundan kullanıcı yorumlarında en çok tavsiye edilen çantalar arasındadır.

Kraft Diamond Bebek Bakım Sırt Çantası

Kraft Bebek Bakım Çantası

Kraft Diamond Bebek Bakım Sırt Çantası, geniş iç hacimli ve geniş ağzı sayesinde kullanım rahatlığı sağlayan, bolca bölmesi olan, hem uygun hem de kaliteli bir bebek bakım sırt çantasıdır. İç haznesinde bulunan folyo sayesinde, mama sıcaklığını koruyarak uzun süre yanınızda taşıma fırsatı sağlar. Ayarlanabilir ve yumuşak askısı sayesinde omzunuzda rahatlık sağlar.

Ayrıca Kraft Diamond Bebek Bakım Sırt Çantası yanında alt değiştirme bezi, organizer ve kirli bez torbası hediyesiyle birlikte gelmektedir.

Kraft Luna Bebek Bakım Sırt Çantası

Kraft Bebek Sırt Çantası

Kraft Luna Bebek Bakım Sırt Çantası, iç haznesinde bulunan folyo sayesinde biberon ve mamayı uzun süre sıcak tutma özelliğine sahip, yan bölmeleri bulunan ve fermuarlı cepleri olan çok kullanışlı bir anne bebek çantasıdır.

Kraft Luna Bebek Bakım Sırt Çantası elde ya da çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun değildir. Islak bir bezle silinmesi önerilen bu çanta, kolay temizlenebilir bir kumaşa sahiptir.

Baby&Mom Gökkuşağı Anne Bebek Bakım Çantası

Baby&Mom Çanta

Baby&Mom Gökkuşağı Anne Bebek Bakım Çantası, su geçirmeyen bir yapıya sahip, fermuarlı cep, hazne içinde fileli bölmeler ve yanlarda iki bölme şeklinde kullanım kolaylığı sağlayan bir anne bebek bakım çantasıdır. Su geçirmez özelliği vardır fakat fermuar yerlerinden su alabileceği gözden kaçırılmamalıdır.

Hafif malzemelerden yapılmış olan Baby&Mom Gökkuşağı Anne Bebek Bakım Çantası, ayarlanabilir yumuşak sırt askıları sayesinde rahat taşınabilir özelliktedir. Kullanıcı yorumlarında en çok tavsiye edilen anne bebek çantasıdır.

Chicco Bebeğimin Bakım Seti + Sırt Çantası

Chicco Bebek Çantası

Chicco Bebeğimin Bakım Seti + Sırt Çantası, rahat ve basit kullanım sağlayan, iki yan ve fermuarlı ön bölmeden oluşan bir anne bebek bakım çantasıdır. Ayrıca içerisinde dileyene erkek dileyene kız bebek bakım ürünleriyle gönderilen Chicco Bebeğimin Bakım Seti + Sırt Çantası, kullanım kolaylığı açısından çokça tavsiye edilen ürünler arasında yer almaktadır.

U.S.F Lüx Fonksiyonel Anne Bebek Bakım Sırt Çantası

U.S.F Lüx Fonksiyonel Anne Bebek Bakım Sırt Çantası, en çok kullanıcı yorumuna sahip, kullananların çok memnun kaldığı; iç hacmi geniş ve bolca bölmeye sahip olan bir anne bebek bakım çantasıdır. 17 farklı renk kombinine sahip olan bebek bakım çantası, en çok satanlar arasında yer almaktadır.

U.S.F Lüx Fonksiyonel Anne Bebek Bakım Sırt Çantası, kolay silinebilen kumaşa sahip, alerjen madde içermeyen bir üründür. 5 adet malzeme gözü ve 1 adet fermuarlı saklama alanı bulunmaktadır.

Pierre Cardin Bebek Çantası

Pierre Cardin Bebek Çantası

Pierre Cardin Bebek Çantası, tamamen pamuktan üretilmiş, çok şık ve kullanışlı bir anne bebek çantasıdır. Geniş iç hacmi ve fermuarlı saklama alanıyla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Elde taşımaya uygun olan Pierre Cardin Bebek Çantası, çok tercih edilen çantalar arasında yer almaktadır.

Weego All Star Bebek Bakım Çantası

Weego All Star Bebek Bakım Çantası

Weego All Star Bebek Bakım Çantası, oldukça geniş bir iç hazneye sahiptir. Her iki yanda bulunan bölmeleri sayesinde oldukça kullanışlıdır. Ayrıca ön tarafta fermuarlı bir saklama alanı da mevcuttur.

Weego All Star Bebek Bakım Çantası, ayarlanabilir yumuşak dokulu askı aparatı sayesinde hem elde hem de sırtta rahatça taşınabilmektedir.

Lequeen Bebek Çantası

Lequeen Bebek Çantası

Lequeen Bebek Çantası, biberon ve su şişesi için özel olarak tasarlanmış 3 farklı bölmeden oluşmaktadır. İç hacmi oldukça geniş olan bu anne bebek bakım çantası suya geçirmez özelliği sayesinde oldukça kaliteli bir üründür.

Lequeen Bebek Çantası, kullananlar tarafından en çok tavsiye edilen bir ürün olmakla birlikte, hafif malzemelerden yapılması ve ayarlanabilir yumuşak askılarıyla kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Land Bebek Bakım Çantası

Land Bebek Bakım Çantası

Land Bebek Bakım Çantası, kullanan anneler tarafından tavsiye edilen, geniş iç hacme sahip, çantanın her iki yanında bölmeleri olan ve fermuarlı saklama alanları bulunan bir anne bebek çantasıdır. Kolay silinebilir kumaş yapısına sahiptir ve su geçirmez özelliği vardır.

Anne Bebek Çantası Nasıl Olmalı?

Anne bebek çantası, bir annenin en önemli eşyası olduğuna göre kullanışlı ve pratik olmalıdır. En iyi anne bebek çantası;

 • Bol cepli,
 • Bol bölmeli,
 • Ergonomik,
 • İç hacmi geniş,
 • Kolay temizlenebilir,
 • Su geçirmez,
 • Alt değiştirme minderli,
 • Hafif ağırlıklı,
 • Bebek arabasına takılabilen aparatlı,
 • Biberon, ıslak mendil ve emzik için bölmeleri olan bir çanta olmalıdır.

Ayrıca bebek çantası, babaların da kullanabilmeleri için dış görünüm açısından hem erkeğin hem de kadının kullanımına uygun olmalıdır.

Anne Bebek Çantasında Neler Olur?

 • Biberon
 • Mama malzemeleri
 • Emzik
 • Atıştırmalık
 • Bebek bezi
 • Islak mendil
 • Mama önlüğü
 • Mendil
 • Kağıt havlu
 • Yedek giysi
 • Alt açma bezi
 • Oyuncak
 • Pişik Kremi
 • Pudra
 • Kullanılıyorsa ilaçları gibi malzemeler olmalıdır. Bebeğin her an neye ihtiyacı olacağı belli olmadığından dolayı, her anne baba bebeğiyle birlikte dışarıya çıkarken muhakkak bu eşyaları yanında bulundurmalıdır.

Anne Bebek Çantası Şart Mı?

Anne bebek çantası, bir annenin olmazsa olmaz eşyası hatta bütünleyici parçasıdır. Çünkü ebeveynler bebeğiyle birlikte nereye giderse gitsin, bebeğinin tüm eşyalarını içine koyabileceği bir çantaya ihtiyacı olmaktadır. Herhangi bir çantaya konulan bebek eşyalarını dizmek ve ihtiyaç halinde bulmak çok zor olur. Fakat anne bebek çantaları, bebek eşyalarının rahat yerleştirilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Bölmeleri, cepleri sayesinde neyin nereye konulduğu rahatça bulunabilir.

Anne Bebek Çantası Ne Zamana Kadar Kullanılır?

Anne bebek çantası çocuk en az 4 -5 yaşına gelene kadar kullanılabilir. Zaman geçtikçe çocuğun ihtiyaçları değişeceğinden ilk yıllardaki kadar çok eşya konulmasa da; yedek kıyafet, oyuncak, atıştırmalıklar, yemek ve ilaçlar her zaman yanında taşınabilecek ihtiyaçlardandır. Bu sebeple anne bebek çantasının kullanımı çocuğun ihtiyaçları doğrultusunda zamanla sona erecektir.

Yorum yapın