En İyi Çocuk Akıllı Saati

En İyi Çocuk Akıllı Saat Markaları ve Listesi

SıraÇocuk Akıllı SaatEkran Genişliği
1Wiky Watch 4 Plus Akıllı Çocuk Saati1.4 inç
2TCL MT42 Akıllı Çocuk Saati1.3 inç
3Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati1.3 inç
4Alcatel MT40X Akıllı Çocuk Saati1.3 inç
5Smartbell Akıllı Çocuk Saati1.4 inç
6Kallow Akıllı Çocuk Saati1.3 inç
7Piranha Akıllı Çocuk Takip Saati1.4 inç
8Twox Akıllı Çocuk Saati 1.3 inç
9Elari 4G Akıllı Çocuk Saati1.4 inç
10Reeder Çocuk Akıllı Saat1.4 inç
11Onkatech Akıllı Çocuk Saati1.44 inç

Wiky Watch 4 Plus Akıllı Çocuk Saati

Wiky Akıllı Çocuk Saati; iki farklı renk seçeneğine sahip, hem erkek hem de kız çocukların kullanabileceği bir akıllı saattir. Tasarımı çocukların oldukça dikkatini çeken Wiky Çocuk Akıllı Saat, 1.3 inç ekran genişliğinde olup 55 gram ağırlığındadır. Çocuğunuzun kolunu yormayan ergonomik yapıya sahiptir.

Wiky Çocuk Akıllı Saat hem ios hem de android işletim sistemine uyumludur. Böylece her telefonla rahatça senkronize olabilen bu akıllı cihaz aynı zamanda sim kart takılarak da kullanılabilir. Sim kart takılan akıllı saatleri kullanmak için herhangi bir telefona ihtiyaç olmayacaktır. En önemli özelliklerinden birisi, GPS özelliğidir. Bu özellik sayesinde çocuğunuzun hangi yollardan geçtiğini görebilirsiniz. Hatta telefonunuzla senkronize edip çocuğunuz için güvenli alan oluşturabilir ve bu güvenli alan dışına çıkıldığında telefonunuza bildirim alabilirsiniz.

Wiky Çocuk Akıllı Saat; acil arama butonu ve görüntülü görüşme özelliğine de sahip olduğundan dolayı, çocuğunuzun size ihtiyacı olduğu zamanlarda kolay ulaşmasını da sağlayacak böylece güvenliği tam olarak sağlanacaktır. Derslere yoğunlaşma özelliği sayesinde, ders zamanlarını ayarlayabilir ve bu saatler içerisinde bildirim gelmesini, arama yapılmasını engelleyebilirsiniz.

TCL MT42 Akıllı Çocuk Saati

TCL Çocuk Akıllı Saat; iki farklı rengi bulunan ve hem erkek çocukların hem de kız çocuklarının kullanabileceği, şık ve ilgi çekici bir tasarıma sahip olan bir akıllı saattir. 1.54 inç ekran büyüklüğüne ve 36 gram ağırlığına sahip olan bu akıllı saat, hafif olduğundan dolayı çocuğunuzun kolunu yormayacaktır.

Kendi kamerası bulunan TCL Akıllı Çocuk Saati sayesinde, çocuğunuz istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden size anlık olarak fotoğraf ve video yollayabilecektir. Çocuğunuz dışarıdayken eş zamanlı olarak kendi telefonunuzdan onun konumunu takip edebilir ve nereye gittiğine, hangi yollardan geçtiğine bakabilirsiniz. Ayrıca önceden belirleyebileceğiniz güvenli alan rotası sayesinde, çocuğunuz bu rota dışına çıktığında size anında bildirim gelecek ve siz de çocuğunuzu kontrol etme imkanına sahip olacaksınız.

TCL Akıllı Çocuk Saati, tek seferlik şarj dolumuyla ortalama 1 hafta kadar pil ömrü sağlamış olur. Uzun bir pil ömrüne sahip olması, kullanıcı açısından kolaylık sağlamaktadır. Özellikle çocukların kullandığı bu akıllı saatin şarjının her zaman dolu olması ve uzun süre dayanıyor olması çok önemlidir. Çocuğunuzu hem eğlendirecek hem de sizin takip etmenize imkan sağlayacak olan bu akıllı saati kullanan her ebeveyn muhakkak önermektedir.

Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati-Görüntülü Görüşme

Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati; en önemli ve dikkat çeken özelliği görüntülü konuşma olan, farklı renk seçenekleriyle hem erkek hem de kız çocukların kullanmasına uygun, sade ve şık bir tasarıma sahip bir akıllı saattir. 1.4 inç ekran genişliğine ve 55 gram ağırlığına sahip olan bu akıllı saat, ergonomik yapısı sayesinde çocuğunuzun bileğine uyum sağlar ve rahatsız etmez.

Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati; görüntülü konuşma özelliği sayesinde, ebeveynlerin çocuklarını merak ettikleri zamanda aramalarını ve uzaktan da olsa onların güvenliğini sağlamaktadır. Sim kart takılması sebebiyle, çocuğunuzun bu akıllı saati kullanması için herhangi bir telefona ihtiyacı olmayacaktır. Böylece küçük yaşlarda çocuğunuza telefon almaktan kurtulur ve onun odak sorunu yaşamasına engel olabilirsiniz.

Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati; çocuğunuzun gidip geldiği yollarda ona güvenli alan rotası çizmenize de yardımcı olmaktadır. Böylece, akıllı saati kullanan çocuk sizin belirlediğiniz güvenli alan dışına çıktığında size uyarı gelir ve anında müdahale etme şansı da yakalamış olursunuz. Hem Wi-fi hem de çağrı yanıtlama özellikleri bulunan bu akıllı saat hem sizin hem de çocuğunuzun hayatını oldukça kolaylaştıracak ve günümüz dünyasında bir nebze de olsa güvende hissettirecektir.

Alcatel TCL MOVETIME Family MT40X Watch 4G

Alcatel Çocuk Akıllı Saat; renk çeşitliliğine sahip olan bu akıllı saat, tüm çocukların ilgisini çeken ve aynı zamanda onları hem eğlendiren hem de güvende tutan bir akıllı saattir. 1.3 inç ekran genişliğine ve 50 gram ağırlığa sahiptir. En önemli özelliklerinden birisi görüntülü ve sesli konuşabilme özelliğidir. Aileler istedikleri zaman çocuklarını görüntülü ya da sesli arayıp nerede ne yaptıklarını kontrol edebilir ve böylece uzaktan kontrol sağlayarak güvenliği sağlayabilirler.

Alcatel Çocuk Akıllı Saat sayesinde güvenli alan belirleyebilir ve çocuğunuz bu alandan çıktığında anında bildirim alabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuzun konumunu canlı olarak izleyebilir ve nerede olduğunu adım adım takip edebilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi de; çocuğunuz bulunduğu konumda kendini güvende hissetmezse, akıllı saatin SOS tuşuna basarak daha önce belirlenmiş olan aile üyelerine bildirim gitmekte ve bu bildirimde çocuğun konumu da yer almaktadır. Aynı zamanda akıllı saat ilk sırada bulunan aile üyesini aramakta, o aile üyesi cevap vermezse kayıtlı olan diğer aile üyesine geçmektedir. Her anlamda çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için oldukça başarılı bir üründür.

Alcatel Çocuk Akıllı Saat; çocuğunuzun adımlarını sayarak onların gün içerisinde hareketlerini de kaydetmekte ve böylece sağlıklı yaşamalarına da katkıda bulunmaktadır.

Smartbell Q569 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati

Smartbell Çocuk Akıllı Saat; renk çeşitliliği bulunan ve böylece hem erkek hem de kız çocuklarına hitap eden, tasarımıyla onların ilgisini çeken bir akıllı saattir. İçerisinde eğlenceli matematik oyunuyla gelen akıllı saat, çocuğunuzu eğlendirirken aynı zamanda matematiğinin gelişmesine de katkıda bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden birisi uzaktan komutla ortamı dinlemek ve fotoğraf çekmektir. Böylece çocuğunuz her nerede olursa olsun, bulunduğu ortamdaki konuşmaları dinleyebilir, içinize şüphe düştüğünde ortamın fotoğrafını çekebilirsiniz.

Smartbell Çocuk Akıllı Saat; sesli mesaja ve konuşma özelliklerinin yanında ayrıca; SOS tuşuna üç defa basıldığında ebeveyni arama özelliğine de sahiptir. Böylece çocuğunuz bulunduğu ortamda kendini güvende hissetmezse size acil bildirim gelmekte ve telefonunuz çalmaktadır. Aranan ebeveyn telefonu açmazsa otomatik olarak listede tanımlanan diğer yakınlar aranır ve çocuğun konumu bildirim olarak gider.

Uzun pil ömrüne sahip olması da ekstra bir avantaj olan Smartbell Çocuk Akıllı Saat, hem çocuğunuzu eğlendirir ve teknoloji ile iç içe olmasını sağlar hem de size çocuğunuzun uzaktan güvenliğini sağlama fırsatı verir.

Kallow Akıllı Çocuk Saati

Kallow Çocuk Akıllı Saati; hem android hem ios işletim sistemlerine uygun, kızların çocuklarının da erkek çocuklarının da kullanabileceği, renk seçeneği bulunan bir akıllı saattir. İçerisinde bulunan oyunlarla çocuğunuz hem eğlenecek hem de yeni bilgiler öğrenecektir.

Kallow Çocuk Akıllı Saati, çocuğunuzun güvenliğini uzaktan da olsa sağlamanız için birçok özelliğe sahiptir. Örneğin; uzaktan komut vererek çocuğunuzun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilir, habersiz bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenmekle kalmaz, bulunduğu ortamda hangi tür sohbete maruz kaldığını da öğrenmiş olursunuz. Bir diğer güzel ve önemli özellik; açma kapatma düğmesine 3 saniye basılı tutulduğunda SOS özelliği devreye girer ve acil arama listesi aranarak çocuğun konumu bildirilir. Güvenli alan oluşturulup bu alanın dışına çıktığında haberiniz olur.

Bir diğer özelliğinden birisi ise güvenli arama özelliğidir.Sizin belirleyeceğiniz 10 telefon numarası dışında hiçkimse çocuğunuzu arayamaz ve onu rahatsız edemez. Böylece olası tehlikelere karşı bir nebze de olsa koruma sağlanmış olur. Çocuğunuzun konumunu canlı olarak paylaştığı gibi geriye dönük olarak gidip geldiği yerleri de görebilirsiniz.

Piranha Akıllı Çocuk Takip Saati

Piranha Çocuk Akıllı Saat; renk çeşitliliğine sahip, erkek ve kız çocukların kullanımına uygun bir akıllı saattir. Canlı konum gösterme özelliği sayesinde çocuğunuzun hangi saatte nerede olduğunu görebilir ve ona anlık mesaj atabilirsiniz. Güvenli alan oluşturduğunuzda çocuğunuz bu alanın dışına çıkarsa anında bildirim alır ve bunu engelleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Piranha Çocuk Akıllı Saat sayesinde çocuğunuza bir cep telefonu almadan, istediğiniz zaman onunla iletişime geçebilir, canlı konum takibi yaparak güvenliğini sağlayabilirsiniz. İçerisinde bulunan eğlenceli ve öğretici oyunları sayesinde çocuğunuz keyifli zaman geçirme imkanı bulurken siz de bir nebze dahi olsa rahatlayacaksınız.

Twox Akıllı Çocuk Saati

Twox Çocuk Akıllı Saat; hem erkek çocukların hem de kız çocuklarının beğeneceği bir dış görünüme sahip olan, çocuk ve ebeveyn arasındaki güvenliği sağlayan bir akıllı saattir. Bu akıllı saat sayesinde çocuğunuz için güvenli alan oluşturabilir ve bu güvenli alan dışına çıktığında bildirim alabilirsiniz. Canlı konum takibi de yapabildiğiniz bu akıllı saat, aynı zamanda çocuğunuz nerede olursa olsun onunla sesli ya da görüntülü arama yapma fırsatı da tanımaktadır.

Ders çalışma modu sayesinde, çocuğunuz ders çalışırken ya da okulda ders saatlerindeyken aranmasını engelleyebilir ve bildirimleri kapatabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun dikkati başka yere kaymayacak ve derslerine odaklanma fırsatı bulabilecektir.

Twox Çocuk Akıllı Saat; sizin belirleyeceğiniz 10 telefon numarası dışında başka bir numaran gelen aramayı kabul etmeyecektir. Böylece çocuğunuzu kimlerin arayabileceğini kontrol altında tutabilecek ve onu kötü niyetli insanlardan uzaklaştırabileceksiniz. En önemli özeliklerinden birisi de, çocuğunuz kendini güvende hissetmediğinde, akıllı saatin açma kapatma düğmesine 3 saniye basılı tuttuğunda sizin daha önceden belirlemiş olduğunuz kişi otomatik olarak aranacak ve çocuğunuzun anlık konumu da size bildirilecektir.

Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati

Elari Çocuk Akıllı Saat; şık tasarımıyla çocuklarınızın gönlünü fethedecek, hem kız çocukların hem de erkek çocukların ilgisini çekebilecek bir akıllı saattir. İçerisinde bulunan oyunlarla çocuğunuz eğlenerek öğrenme alışkanlığı kazanacak ve gelişiminde olumlu katkılar olacaktır. Elari Çocuk Akıllı Saat; ebeveynler için son derece kullanışlı bir akıllı saattir.

Elari Çocuk Akıllı Saat ile çocuğunuzun gidip geldiği yerleri canlı olarak görebilir, dilediğiniz zaman çocuğunuzu 4G teknolojisiyle görüntülü arayabilir ve yüzünü görebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz güvenli alan güzergahları dışına çıktığında, anında bildirim alıp çocuğunuza müdahale edebilirsiniz. Bu özellikleriyle, anne ve babaların içini ferahlatan bu akıllı saat aynı zamanda çocuğunuzun da en yakın arkadaşı olacaktır.

İçerisinde bulunan hafızası sayesinde müzik çalar olarak da kullanılabilen bu akıllı saat, sadece sizin önceden izin verdiğiniz numaralar tarafından aranabilmekte, onun dışında hiçkimse tarafından aranamamaktadır. SOS özelliği sayesinde de çocuğunuzun başına kötü bir olay geldiğinde ya da kendini güvensiz bir ortamda hissettiğinde size bildirim gelir ve bu bildirimle birlikte çocuğunuzun konumu da sizinle paylaşılır.

Reeder Çocuk Akıllı Saat

Reeder Çocuk Akıllı Saat; Reeder Türkiye Garanti kapsamında yer alan, erkek ve kız çocukları için farklı renk seçeneği sunan bir akıllı saattir. Tek seferlik şarj ile yaklaşık olarak 36 saat kullanım imkanı sunan bu akıllı saat, çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için çok işinize yarayacaktır. Diğer akıllı saatlerde olduğu gibi Reeder akıllı saatte de çocuğunuz için güvenli alan oluşturabilir ve çocuğunuz bu alanın dışına çıktığında bildirim alıp hemen müdahale edebilirsiniz.

Canlı konum özelliği sayesinde adım adım nerede olduğunu görebileceğiniz gibi aynı zamanda görüntülü ya da sesli olarak arayabilir ve onu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. SOS özelliği sayesinde çocuğunuzun herhangi bir şeye ihtiyacı olduğunda ya da güvensiz bir ortamda bulunduğunda akıllı saat sizi otomatik olarak arar ve haber verir. Böylece çocuğunuzun güvenliğini sağlamış olursunuz.

Onkatech Akıllı Çocuk Saati

Onkatech Çocuk Akıllı Saat; pembe ve mavi renk seçenekleriyle hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının kullanımına uygun bir akıllı saattir. İçerisinde bulunan oyunlar sayesinde çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken siz de onu uzaktan da olsa kontrol altına almanızdan dolayı kendinizi iyi hissedeceksiniz. Anlık olarak konum takibi yapabildiğiniz bu akıllı saat sayesinde, çocuğunuzun nereye gidip geldiğini görebilir ve onu uyarabilirsiniz. Hatta güvenli alan rotası çizerek çocuğunuz bu alandan uzaklaştığında bildirim alabilirsiniz.

Onkatech Çocuk Akıllı Saat; dahili kamerası sayesinde çocuğunuzla istediğiniz zaman görüntülü görüşebilme imkanı da sunmaktadır. Nerede olursa olsun çocuğunuzu arayabilir ve etrafı görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca sizin belirleyeceğiniz bazı numaralar haricinde hiçbir aramaya açılamayacak ve çocuğunuzu rastgele insanların aramasından uzak tutmuş olacaksınız.

Çocuk Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Çocuğunuza akıllı saat alırken dikkat etmeniz gerekenler;

 • Çocuğunuzun takacağı saati rahat kullanabilmesi,
 • Alacağınız akıllı saat ile telefonunuzun uyumlu olması,
 • Akıllı saatin şarj süresinin uzun olması,
 • SOS özelliğinin bulunması,
 • Canlı konum takibinin yapılabilmesi,
 • Çocuğunuzun koluna uygun olması gibi hususları dikkat etmeniz gerekmektedir.

Akıllı Saat Kaç Yaş İçin Uygundur?

Çocuklar için üretilen akıllı saatler, çocuğunuzu eğlendirirken aynı zamanda sizin de onun güvenliğini sağlama isteğinize cevap vermektedir. Bu sebeple minimum 4 ile 15 yaş arası çocuklarınıza bu saatten alabilir ve onların güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Çocuklara Akıllı Saat Almanın Faydaları Nedir?

Çocuklar için üretilen akıllı saatler genellikle ebeveynlerinin onların güvenliğini sağlaması için tercih edilmektedir. En önemli faydası bu olmakla birlikte;

 • Akıllı saat sayesinde çocuğunuzun telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlara ilgisi azalır.
 • Çocuğunuz dışarıdayken canlı konum sayesinde adım adım takip edebilirsiniz.
 • Sim kart özelliği sayesinde çocuğunuza telefon almadan onunla iletişim kurabilirsiniz.
 • Çocuğunuzu dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde görüntülü arayabilirsiniz.
 • Çocuğunuz için güvenli alan oluşturabilirsiniz.
 • Çocuğunuzun gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.
 • Çocuğunuzun bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz.

Dünyanın en değerli varlığı çocuklarımız için akıllı saat listemizi hazırlarken sizleri de unutmadık! Sizler de çocuklarınıza eşlik etmek isterseniz, en iyi akıllı saat tavsiyeleri listemize bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın